Uniglory
Trumpai apie kompaniją. Padangų prekinis ženklas Uniglory priklauso kompanijai Qingdao Glory Tire Co., Ltd. Dėl tvirtos bendrovės vadovybės pozicijos ir tinkamo valdymo, griežtai reglamentuojančio savo padangų kokybę ir laikantis žemos kainos strategijos, koncernas Qingdao Glory Tire sėkmingai konkuruoja ir išlaiko aukštą poziciją pasaulio rinkoje.
Daugelio šalių pirkėjai pasirenka Uniglory padangas, nes gauna prieinamą kainą ir tinkamą kokybę, būdingą pirmaujančių pasaulio padangų gamintojams. Uniglory markės padangos yra naudingiausias pasirinkimas, užtikrinantis automobilio savininkui vairavimo saugumą ir komfortą.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Qingdao Glory Tire gamina padangas iš gumos ir kokybiškų žaliavų iš Malaizijos, Prancūzijos, JAV; nuolat kuria naujus perspektyvius gumos mišinius ir padangų dizainą, diegia technologines naujoves, pilnai kontroliuoja visus produkcijos gamybos etapus bei sistemingai atnaujina gamybos įrangą.
 
Įkūrimo metai/šalis: 2012/Kinija
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui.

Gamintojo gaminami modeliai: Ice-cross, Landcross, Ice-braker, Ice cross.
79,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 4 vnt.
  • Pavadinimas: Uniglory ICE-BRAKER
  • Dydis: 235/75 R15 109Q
  • Sezonas: Žieminės
  • Savybės: Minkštas mišinys XL
  • Pristatymo laikas: 0-1 d.d.
E
C
72 dB
Prekių 1 / 1 iš 1