TRI ACE

Trumpai apie kompaniją. Padangų prekinis ženklas TRI-ACE priklauso kompanijai Tri-Ace Wheel and Tire Ltd. Tai profesionalus ir nuolat augantis padangų gamintojas, metantis iššūkį pasaulinei padangų gamintojų rinkai. Ženklo pavadinimas kilo iš žodžių “Trys Tūzai“.

Padangų produkcija sėkmingai eksportuojama į daugelį šalių Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikose, Okeanijos šalyse, Artimuosiuose Rytuose ir kt.Tri-Ace Wheel and Tire Ltd. turi prekybos ir administravimo atstovybes Kinijoje, Ispanijoje, Portugalijoje ir JAV.

Padangų gamybos technologijos ypatumai. TRI-ACE padangų gamyboje naudojama pažangi įranga ir technologijos iš vedančiųjų šios srities kompanijų-gamintojų, aukščiausios klasės gumos mišiniai ir žaliavos bei plačiai taikomos šiuolaikinės gamybos valdymo sistemos.

Gamintojas glaudžiai bendradarbiauja su tyrimo centru Taiwan Automotive Research & Testing Center (ARTC). TRI-ACE produkcija sertifikuotos pagal ISO 9001, US DOT, ECE, GCC ir kt.

Įkūrimo metai/šalis: 2002/Kinija

Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, 4x4 padangos, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, lengvųjų sunkvežimių padangos, sunkiojo transporto padangos, treilerių padangos, autobusų padangos, sportinių automobilių padangos, ralio padangos, drifto padangos.


Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0