SPORTRAK
Trumpai apie kompaniją. Padangų prekinis ženklas Sportrak priklauso kompanijai Sportrak Tire Group Ltd. Kompanija gamina puikios kokybės ir konkurencingos kainos padangas, kurios sėkmingai eksportuojamos daugiau nei į 100-ą pasaulio šalių ir regionų, įskaitant Pietryčių ir Centrinę Aziją, JAV, Europą, Artimuosius Rytus, Afriką, P. Ameriką ir kitur.
 
Sportrak turi tris šiuolaikines gamyklas - sunkiasvorio transporto padangų ir lengvųjų automobilių padangų gamybos Kinijos bei gumos ir kaučiuko perdirbimo gamyklą Tailande. Taip užtikrinamas stabilus reikiamo kiekio ir kokybiškos žaliavos tiekimas. Per metus pagaminama apie 24 mln. padangų. Šiam gamintojui priklauso padangų prekiniai ženklai Sportrak, Superway, Safeholder.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Sportrak turi pažangią radialinių padangų vystymo ir testavimo laboratoriją, sertifikuota pagal CNAS. Kompanijos progresyvus medžiagų maišymo metodas gavo net nacionalinį apdovanojimą už technologijų vystymą ir pažangą.
 
Ultra šiuolaikinės padangų liejimo mašinos, pagrindinės gamybos įrangą ir padangų testavimo įranga yra importuoja iš Europos ir Japonijos vedančių gamintojų. Taip pat, gamintojas įdiegė ekologiškas gamybos technologijas NANO. Sportrak padangos sertifikuotos pagal TS 16949, DOT, E-Mark, ISO 9000.
 
Įkūrimo metai/šalis: 2008/Kinija
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos sunkiajam transportui, sunkvežimių autobusų padangos.

Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0