Sonny
Trumpai apie kompaniją. Sonny Tyres yra vienas iš sparčiai augančių padangų gamintojų Azijoje. Prekinis ženklas Sonny, kaip Zeta, Pace, Toledo, Maxtrek, Basoon, Kapsen, priklauso koncernui SD-International. Kompanija sparčiai plečiasi, jau atidarytos atstovybės JK, Prancūzijoje, JAV, Argentinoje, Indijoje, JAE, Kinijoje. SD-International glaudžiai bendradarbiauja su padangų rinkos lyderiais Bridgestone ir Goodyear. Produkcija eksportuojama į 75 pasaulio šalis. Tai ekonominės klasės aukštos kokybės padangos už daugumai vairuotojų priimtiną kainą.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. SD-International glaudžiai bendradarbiauja su kitais padangų gamintojais, dalinasi patirtimi bei pažangiomis technologijomis. Tai užtikrina aukščiausius padangų gamybos standartus ir verslo plėtrą. Sonny Tyres padangos sertifikuotos pagal DOT, ECE/S.
 
Įkūrimo metai/šalis: 2002/Kinija
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui.

Gamintojo gaminami modeliai: Wot18, Wot18 ice.
Prieinamumas: 2 vnt.
34,00 €
Nemokamas pristatymas
  • Pavadinimas: Sonny WOT18 ICE
  • Dydis: 185/65 R15 88T
  • Sezonas: Žieminės Dygliuojama
  • Pristatymo laikas: 0-1 d.d.
Prekių 1 / 1 iš 1