Sonar
Trumpai apie kompaniją. Prekinis ženklas Sonar - kūrybiškumo ir inovacijų filosofijos puoselėtojas. Tai kokybė, viršijanti Jūsų lūkesčius. Sonar skiria daug dėmesio ir pastangų kuriant progresyvias padangų projektavimo ir gamybos technologijas bei teikia klientams visaapimantį paslaugų kompleksą.
 
Siekdama efektyviai patenkinti skirtingų rinkos segmentų poreikius, Sonar sukūrė skirtingas produktų linijas, kad patenkintų kiekvienos vartotojų grupės poreikius bei užtikrintų saugų vairavimą ir ilgaamžes padangas. Sonar yra gerai žinomas vardas Taivane, Azijos ir Europos šalių rinkose, eksportuojanti padangas į daugiau nei į 50 pasaulio šalių.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Sonar žinoma padangų gamybos rinkoje savo puikiais pasiekimais, tačiau nesustoja tobulėti, niekada nepasitenkina tik esama sėkme. Gamintojos prioritetas - nuolatinės inovacijos siekiant tobulybės. Padangoms suteikti šie sertifikatai: E-Mark, DOT, ISO 9001, ISO 14001, ETRTO.
 
Įkūrimo metai/šalis: 1996/Taivanas
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, , SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos.

Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0