Silverstone
Trumpai apie kompaniją. Silverstone misija - kurti ir aptarnauti padangų ir ratlankių vartojimo rinkas visame pasaulyje, taikant inovatyvius padangų projektavimo, gamybos ir pristatymo vartotojams sprendimus. Pagrindinė specializacija – padidinto pravažumo (angl. Off Road) padangos, kasdieninio naudojimo ir sportinės padangos, guminiai vikšrai, ratlankiai, korozijos atsparių putplasčio bei plokščiųjų gamybos sprendimai ir prekės už konkurencingą kainą.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Silverstone gamykla yra Taiping mieste, Malaizijoje. Padangų testavimo ir gamybos procese naudojamos pažangūs analizės metodai ir technologiniai sprendimai: Footprint Analyser, Tyre Tread Analysis System (TTAS), B&K Analyser, RRC technologija ir Silent Roll technologija.
 
Įkūrimo metai/šalis: 1997/JAV
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, , SUV padangos, padangos sunkiajam transportui ir specializuotam žemės ūkio transportui, sportinių automobilių padangos, sportinės padangos.

Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0