SAFERICH
Trumpai apie kompaniją. Pagangų prekinis ženklas Saferich priklauso gamintojui Shandong Fengyuan Tire Manufacturing Co., Ltd. Ši kompanija patenka į didžiausių Kinijos padangų gamintojų 10-ą, gaminanti net 70 mln. padangų per metus. Produkcija eksportuojama į 67 pasaulio šalis Azijoje, Europoje ir Š. Amerikoje.
 
Įmonė sėkmingai gamina platų ekonominės klasės padangų asortimentą, skirtą keleiviniams lengviesiems automobiliams, visureigiams, lengviesiems sunkvežimiams, krovininiam ir komerciniam transportui. Gamintojui priklauso prekiniai padangų ženklai Farroad, Saferich, Yeada ir Arcron.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Shandong Fengyuan Tire turi tarptautinio lygio pažangių projektavimo technologijų centrą, kuriame yra tyrimų ir plėtros padalinys bei profesionali techninių bandymų komanda. Šio centro dydis – net 3 tūkst. kv. m. Padangos gaminamos šiuolaikine įranga iš Nyderlandų, gamybos staklėmis iš Vokietijos ir P. Korėjos, taip pat padangų balansavimo įranga iš Japonijos. Produkcija ir gamybos procesai sertifikuoti pagal ISO9001, TS16949, US DOT, CCC, ECE, GCC, INMETRO.
 
Įkūrimo metai/šalis: 2007/Kinija
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, sportinės padangos, SUV padangos, sunkvežimių padangos, komercinės paskirties padangos.

Gamintojo gaminami modeliai: Frc26, Frc79,
70,00 €
  • Dydis: 225/65 R17 102T
  • Sezonas: Žieminės
  • Pristatymo laikas: 1-2 d.d.
    Prieinamumas: 4+ vnt.
77,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 4 vnt.
  • Dydis: 265/45 R20 108W
  • Sezonas: Vasarinės
  • Pristatymo laikas: 1-2 d.d.
    Prieinamumas: 4 vnt.
Prekių 1 / 2 iš 2