Rockstone
Trumpai apie kompaniją. Prekinis padangų ženklas Rockstone priklauso kompanijai Shandong Yongsheng Group Co., Ltd. Kompanija stipriai orientuota į rinkos ir vairuotojų poreikių patenkinimą, progresyvias padangų gamybos technologijas ir inovacijas bei gaminanti ir platinanti puikios kokybės padangas.
 
Tai vienas didžiausių padangų gamintojų Kinijoje, eksportuojantis produkciją į daugelį pasaulio šalių 5-iuose kontinentuose. Shandong Yongsheng Group turi daug apdovanojimų už nuopelnus Kinijos ūkio vystymui ir padangų gamybos pramonei. Jai taip pat priklauso prekiniai ženklai Deke ir Rotalla.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Inovacijų ir didėjančių gamybos apimčių dėka, Rockstone tiekia kokybiškas padangas už patrauklią kainą. Tai puiki alternatyva daugeliui brangių prekinių ženklų. Padangos sertifikuotos pagal ISO 9001 ir 3C reikalavimus. Shandong Yongsheng šūkis - aukštos klasės produktai, pagaminti aukštos klasės darbuotojų iš aukštos klasės kompanijoje.
 
Įkūrimo metai/šalis: 1986/Kinija
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui.

Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0