Premiorri
Trumpai apie kompaniją. Premiorri prekinio ženklo padangos (Premiorri Solazo, Premiorri ViaMaggiore) gaminamos kompanijoje PJSC Rosava. Per daugelį sėkmingos veiklos metų, Rosava pagamino 180 mln. padangų. Įmonė turi daugybę ilgamečių tradicijų, didelę patirtį ir žinias, reikalingas šiuolaikinių technologijų padangų gamybai.
 
Rosava - tai moderni ir socialiai atsakinga kompanija, naudojanti pažangiausius gamybos ir verslo valdymo standartus bei principus. Jai taip pat priklauso prekių ženklai Rosava ir Valsa. 50 proc. pagamintų padangų eksportuojama į 60 pasaulio valstybių.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. 2011-2014 m. Rosava atnaujino padangų gamybos įrangą ir technologijas. Gaminamos padangos, turinčios europietišką kokybės lygį, atitinka griežtus saugos, komforto ir ekologijos reikalavimus. Gamintojas sertifikuotas pagal kokybės valdymo ISO 9001:2015 reikalavimus, o taip pat IGTT, QS Cert, INMETRO.
 
Įkūrimo metai/šalis: 1972/Ukraina
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui.

Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0