Nordexx
Trumpai apie kompaniją. Padangų prekinis ženklas Nordexx priklauso kompanijai NDI Group A/S. Tai didžiausias padangų gamintojas Šiaurės Europoje. NDI Group vertybės - atsakomybė, įsipareigojimas, naujovių diegimas ir sąžininga kaina.
 
Nordexx yra pasauliniu mastu žinomas padangų vardas, pasižymintis aukščiausiu klientų pasitenkinimo lygiu ir viršijantis visus šiuolaikinius vartotojų lūkesčius naujausių technologijų dėka. Tai puikus pasirinkimas vairuotojams, kurie taupūs, tačiau neieško padangų kokybės ir našumo kompromiso.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Visos Nordexx padangos atitikta Europos ir Amerikos gamybos ir kokybės standartų reikalavimus. Gamintojo pagrindinis tikslas yra pasiekti aukščiausią padangų kokybę, o svarbus vaidmuo tenka ir išlaidų mažinimui ir patrauklių padangų modelių dizainui.
 
Įkūrimo metai/šalis: 1979/Danija
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui.

Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0