MITAS
Trumpai apie kompaniją. Padangų prekinis ženklas Mitas priklauso kompanijų grupei Trelleborg Group, kuri, savo ruožtu, yra CGS Holding Group narys. Įmonė jau daugelį metų sėkmingai gamina platų padangų asortimentą, skirtą krovininiams automobiliams, motociklams, motoroleriams, dviračiams, agrotechnikos, pramoninės, oro bei komercinės paskirties transportui.
 
Čekų padangų gamintojas, kurio metinė apyvarta viršija 500 mln. USD, yra vienas didžiausių Europoje žemės ūkio, agrotechnikos ir statybinės autotechnikos padangų gamintojų. Be to, Mitas turi platų tarptautinį pardavimo ir paskirstymo tinklą, veikiantį 14 šalių, įskaitant JAV ir Meksiką.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Naujoviškos technologijos ir inovacijos, įmonės įgyta patirtis bei šiuolaikinės medžiagos ir pažangi gamybos įranga užtikrina platų asortimentą ir nepriekaištingą produkcijos kokybę. Mitas turi 5 ultra modernias gamyklas Čekijoje, Serbijoje ir JAV.
 
Mitas yra pagrindinis naujų traktorių ir kombainų radialinių žemės ūkio padangų tiekėjas, glaudžiai ir sėkmingai bendradarbiaujantis su stambiomis kompanijomis John Deere, Case New Holland, Unverferth, Claas ir AGCO grupe. Beje, kas ketvirtas naujas traktorius ir kombainas Europoje važiuoja padangomis Mitas.
 
Įkūrimo metai/šalis: 1929/Čekija
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, sportinės padangos, SUV padangos, sunkvežimių padangos, autobusų padangos, komercinės paskirties padangos, sunkiasvorio transporto padangos, motociklų padangos, motorolerių padangos, dviračių padangos, agrotechnikos padangos, traktorių padangos, kombainų padangos.

Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0