WI31
MARSHAL WI31 STUDDED - tai vidutinės klasės dygliuotos žieminės padangos, skirtos lengvosioms transporto priemonėms. Modelis pasižymi pagerintu sukibimu, stabilumu ir pravažumu šaltuoju metų laiku. Tinka šiaurės šalių klimatui ir vairavimo sąlygoms. Unikalios pasaulinės klasės gamtą tausojančios pažangių technologijų padangos, turinčios naujoviškas medžiagas, lengvesnę konstrukciją ir optimizuotą dizainą.
 
Simetrinis kryptinis V formos WI31 STUDDED protektoriaus raštas turi plačią centrinę juostą, stambius išlenktus aštriabriaunius blokus su banguotomis lamelėmis Honeycomb 3D-sipe, gilių drenažinių griovelių tinklą, plieninius dyglius bei sustiprintus pečių blokus. Šis unikalus dizainas turi pagirtiną kryptinį stabilumą tiesiame kelyje, posūkiuose ar lenkiant; sukibimą, valdomumą ir pravažumą ant sniego, ledo ar plikšalos bei veiksmingai sumažina valdymo praradimo, šoninio slydimo pavojų ir stabdymo kelią.
 
Optimizuoto korpuso balanso bei technologija AIMC pagerinto gumos mišinio su specialiais priedais dėka, padangos MARSHAL WI31 STUDDED protektorius išlieka elastingas minusinėje temperatūroje, dėvisi lėčiau ir tolygiai, kas laiduoja ilgesnę eksploatacijos trukmę, nepeiktinas stabilumo, traukos ir pravažumo savybes. Rekomenduojamas pasirinkimas reikliems vairuotojams, ieškantiems inovatyvių sprendimų ir pagirtinos kokybės už patrauklią kainą.
 
83,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 4 vnt.
E
E
72 dB
  • Greitas pristatymas
  • Dydis: 235/45 R18 98T
  • Sezonas: Žieminės
  • Pristatymo laikas: 0-1 d.d.
    Prieinamumas: 4+ vnt.
Prekių 1 / 1 iš 1