MU11
MARSHAL MU11 - tai vidutinės klasės vasarinės padangos, skirtos lengvosioms transporto priemonėms. Modelis pasižymi pagerintu stabilumu, našumu ir valdomumu šiltuoju metų laiku. Tinka vairuotojams, mėgstantiems sportinį vairavimo stilių. Unikalios pasaulinės klasės gamtą tausojančios pažangių technologijų padangos, turinčios naujoviškas medžiagas, lengvesnę konstrukciją ir optimizuotą dizainą.
 
Simetrinis kryptinis MARSHAL MU11 protektoriaus raštas turi tris centrines gyslas, kurių viena sudvigubinta, su aštriabriauniais blokais ir įpjovomis, gilių drenažinių griovelių tinklą bei sustiprintus pečių blokus. Šis sprendimas pagirtiną sukibimą ir trauką ant sausos ir šlapios dangos; kryptinį stabilumą tiesiame kelyje, posūkiuose ar darant staigų manevrą, gerai reaguoja į vairo judesius bei veiksmingai sumažina valdymo praradimo pavojų ir stabdymo kelią.
 
Taip pat, deramo padangos MARSHAL MU11 balanso ir pagerinto gumos mišinio su silicio dioksido priedais dėka, protektorius dėvisi lėčiau ir tolygiai, kas laiduoja ilgesnę eksploatacijos trukmę, tinkamas sukibimo ir valdomumo savybes bei sklandaus riedėjimo jausmą. Tai vienas populiariausiųjų gamintojo modelių ir rekomenduojamas pasirinkimas reikliems vairuotojams, ieškantiems inovatyvių sprendimų ir pagirtinos kokybės už patrauklią kainą.
 
121,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 4 vnt.
C
B
72 dB
  • Greitas pristatymas
  • Dydis: 255/35 R20 97Y
  • Sezonas: Vasarinės
  • Pristatymo laikas: 0-1 d.d.
    Prieinamumas: 4+ vnt.
Prekių 1 / 1 iš 1