MH12
MARSHAL MH12 - tai vidutinės klasės vasarinės padangos, skirtos lengvosioms transporto priemonėms. Modelis pasižymi pagerintu stabilumu, sukibimu ir valdomumu šiltuoju metų laiku. Unikalios pasaulinės klasės gamtą tausojančios pažangių technologijų padangos, turinčios naujoviškas medžiagas, lengvesnę konstrukciją ir optimizuotą dizainą.
 
Simetrinis MARSHAL MH12 protektoriaus raštas turi tris centrines gyslas su stambiais blokais ir įpjovomis, gilių drenažinių griovelių tinklą bei sustiprintus pečių blokus. Toks dizaino sprendimas pagirtiną kryptinį stabilumą tiesiame kelyje, posūkiuose ar darant staigų manevrą; sukibimą ir trauką ant sausos ir šlapios dangos, gerai reaguoja į vairo judesius bei veiksmingai sumažina valdymo praradimo, šoninio slydimo pavojų ir stabdymo kelią.
 
Be to, deramo padangos MARSHAL MH12 balanso ir pagerinto gumos mišinio su silicio dioksido priedais dėka, protektorius dėvisi lėčiau ir tolygiai, kas laiduoja ilgesnę eksploatacijos trukmę, tinkamas sukibimo ir saugumo savybes, mažesnį riedėjimo pasipriešinimą ir vibraciją. Rekomenduojamas pasirinkimas reikliems vairuotojams, ieškantiems inovatyvių sprendimų ir pagirtinos kokybės už patrauklią kainą.
 
30,00 €
C
C
69 dB
  • Greitas pristatymas
  • Dydis: 185/65 R14 86H
  • Sezonas: Vasarinės
  • Pristatymo laikas: 0-1 d.d.
    Prieinamumas: 4+ vnt.
Prekių 1 / 1 iš 1