KH35
MARSHAL KH35 - tai vidutinės klasės vasarinės padangos, skirtos lengvosioms transporto priemonėms. Modelis pasižymi padidintu sukibimu, valdomumu ir stabilumu šiltuoju metų laiku. Unikalios pasaulinės klasės gamtą tausojančios pažangių technologijų padangos, turinčios naujoviškas medžiagas, lengvesnę konstrukciją ir optimizuotą dizainą.
 
Naujos kartos nesimetrinis MARSHAL KH35 protektoriaus raštas turi tris skirtingas centrines gyslas su įpjovomis, gilių drenažinių griovelių tinklą bei sustiprintus masyvius pečių blokus. Šis sprendimas užtikrina pagirtiną sukibimą ir valdomumą ant sausos ir šlapios dangos, kryptinį stabilumą net ir lietingomis oro sąlygomis bei sumažina valdymo praradimo, šoninio slydimo pavojų ir stabdymo kelią.
 
Šiuolaikinis padangos MARSHAL KH35 protektoriaus dizainas, sustiprintas karkasas, pažangus gumos mišinys su silicio junginių priemaišomis laiduoja tolygų apkrovų pasiskirstymą ir nusidėvėjimą, pagerina komforto, stabilumo ir manevringumo savybes bei kuro sąnaudų ekonomiją. Rekomenduojamas pasirinkimas reikliems vairuotojams, ieškantiems inovatyvių sprendimų ir pagirtinos kokybės už patrauklią kainą.
44,00 €
C
C
71 dB
  • Greitas pristatymas
  • Dydis: 235/50 R17 96W
  • Sezonas: Vasarinės
  • Pristatymo laikas: 0-1 d.d.
    Prieinamumas: 4+ vnt.
Prekių 1 / 1 iš 1