HP91
MARSHAL HP91 - tai vidutinės klasės vasarinės padangos, skirtos padidinto pravažumo transporto priemonėms (SUV/CUV/4WD/4x4/Crossover). Modelis pasižymi pagerintu stabilumu, pravažumu ir valdomumu šiltuoju metų laiku. Unikalios pasaulinės klasės gamtą tausojančios pažangių technologijų padangos, turinčios naujoviškas medžiagas, lengvesnę konstrukciją ir optimizuotą dizainą.
 
Naujoviškas nesimetrinis MARSHAL HP91 protektoriaus raštas turi dvi skirtingas centrines gyslas su aštriabriauniais blokais ir įvairiaformėmis įpjovomis, gilių drenažinių griovelių C-Cut 3D tinklą bei sustiprintus skirtingo pločio pečių blokus. Šis pažangus dizainas užtikrina pagirtiną kryptinį stabilumą tiesiame kelyje, posūkiuose ir darant staigų manevrą, pagerintą sukibimą, trauką ir pravažumą ant sauso ir šlapio paviršiaus bei sumažina valdymo praradimo, šoninio slydimo pavojų ir stabdymo kelią.
 
Pažangus padangos MARSHAL HP91 protektoriaus dizainas, sustiprintas karkasas, šiuolaikinis gumos mišinys su silicio junginių priemaišomis ir ESCOT technologija laiduoja tolygų apkrovų pasiskirstymą, atsparumą deformacijoms ir smūgiams, pagerintas sukibimo, valdomumo ir pravažumo savybes bei ilgesnę tarnavimo trukmę. Rekomenduojamas pasirinkimas reikliems vairuotojams, ieškantiems inovatyvių sprendimų ir pagirtinos kokybės už patrauklią kainą.
100,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 4 vnt.
E
B
72 dB
  • Greitas pristatymas
  • Dydis: 275/40 R20 106Y
  • Sezonas: Vasarinės
  • Savybės: XL
  • Pristatymo laikas: 0-1 d.d.
    Prieinamumas: 4+ vnt.
Prekių 1 / 1 iš 1