Lexani
Trumpai apie kompaniją. Padangų prekinis ženklas Lexani priklauso kompanijai Lexani Tires Ltd. Įmonė sėkmingai gamina padangų asortimentą, skirtą keleiviniams lengviesiems automobiliams, visureigiams, padidinto pravažumo ir sportiniams automobiliams bei treileriams.
 
Tai progresyvus ir patikimas gamintojas, kurio nepriekaištinga padangų kokybė pranoksta net ir reikliausių vairuotojų reikalavimus. Gamintojas, turėdamas didelę padangų modelių pasiūlą, puikiai patenkins net reikliausią ir išrankiausią vairuotoją. Kokį automobilį bevairuotumėte, Lexani turi tinkamas padangas, atitinkančias Jūsų poreikius ir lūkesčius.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Naujoviška gamybos įranga, puikios savybės ir moderniausias dizainas bei estetika - tai Lexani misija ir tradicija. Be nepriekaištingo dizaino ir kokybės, gamintojas taip pat daug dėmesio ir investicijų skiria inovacijoms bei pažangioms technologijoms, siekdamas užtikrinti deramą degalų ekonomiją, saugų ir komfortišką važiavimą bei padangų ilgaamžiškumą. Kompanijos komandoje darbuojasi ilgametę patirtį turintys profesionalai, žinantys ir mylintys savo darbą.
 
Įkūrimo metai/šalis: 2017/JAV
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, sportinės padangos, treilerių padangos.

Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0