Kingstar
Trumpai apie kompaniją. Ekonominių padangų prekinis ženklas Kingstar priklauso kompanijai Shandong Kingstar Tyre & Rubber Co. Ltd., kuri, savo ruožtu, yra dukterinė Korėjos padangų giganto Hankook Tire Manufacturing įmonė. Kingstar padangos gerai žinomos Azijos rinkoje, ypač Kinijoje. Kompanija Shandong Kingstar Tyre & Rubber Co. Ltd. plačiai ir sėkmingai bendradarbiauja su Kinijos automobilių gamintojais. Šiuo metu Shandong Kingstar Tyre dirba 14 tūkst., apie 70 proc. padangų produkcijos eksportuojama į Europos, Azijos, Amerikos rinkas.
 
Hankook Tire Manufacturing turi net 8 stambias gamyklas P. Korėjoje, Kinijoje, Indonezijoje ir JAV, 5 tyrimų ir technologijų vystymo centrus, 22 tūkst. darbuotojų. Per metus pagaminama virš 99 mln. padangų, kurios eksportuojamos į 180 valstybių. Tai 7-ta didžiausia padangų gamintoja pasaulyje.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Kingstar padangoms suteikti šie sertifikatai: ISO 9001:2000, ECE, GCC, DOT. Kingstar ypač gerai žinomas savo žieminių ekonominių padangų modeliais, kurie užtikrina saugų ir komfortabilų vairavimą net ir pačiomis nepalankiausiomis klimatinėmis sąlygomis. Visų tipų Kingstar padangų gamyboje naudojamos pažangios kompanijos Hankook technologijos ir kokybės kontrolės sistemos.
 
Įkūrimo metai/šalis: 1998/Kinija
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui.

Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0