KING MEILER
Trumpai apie kompaniją. Padangų prekinis ženklas King-Meiler priklauso kompanijai Reifen Hinghaus GmbH. Reifen Hinghaus pagrindinė veiklos sritis ir specializacija - padangų kokybiškas restauravimas. King-Meiler - padangų restauravimo specialistas ir prekinis ženklas, kuris yra sinonimas žodžiui "kokybė".
 
Restauruotų padangų koncepcija atsirado dėl natūralių išteklių tausos ir aplinkosaugos idėjų. Restauravimo technologijos sukurtos remiantis daugiametę patirtimi, optimizuotos moksliniais tyrimais, bandymas ir novatoriškais sprendimais. King-Meiler šūkis - kokybiškai restauruotos padangos taip pat geros, kaip naujos! Saugumas yra svarbiausia. King-Meiler padangų kokybė yra kruopščiai išbandyta bei patikrinta ir darbuotojų, ir sertifikavimo kompanijų, ir vairuotojų daugelyje pasaulio šalių.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. King-Meiler padangų restauravimo eigoje atliekamas naudotų padangos išmontavimas ir stovio tikrinimas, kamerų sandarinimas, norint jas paruošti numatytam naudojimui, guminio mišinio panaudojimas sujungtoms padangos korpuso dangoms, liejimo formų paruošimas, kaitinimas, nuodugni patikra. 2010 m. Reifen Hinghaus GmbH atidarė naują gamyklą Vokietijoje.
 
Įkūrimo metai/šalis: 1960/Vokietija
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, motociklų padangos.

Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0