Kapsen

Trumpai apie kompaniją. Prekinis padangų ženklas Kapsen priklauso kompanijaiShandong Huasheng Rubber Co.,Ltd. Gamintojo kredo – šiuolaikiniųaukštos kokybės ir aplinkai saugių lengvųjų automobilių ir sunkvežimių padangų kūrimas, gamyba ir eksportas į Europos, Amerikos, Afrikos, Azijos bei Artimųjų Rytų rinkas.

Taip pat, šiai kompanijai priklauso padangų prekiniai ženklai Huasheng, Habilead, Taitong, TerraKing.Kiekvienas ženklas gaminamas tikslinėms rinkoms ir paskirčiai.

Padangų gamybos technologijos ypatumai. Shandong Huasheng Rubber Co.,Ltd. gamybos plotas provincijoje Shandong sudaro net 550 000 kv. m. padangų gamybos proceso kontrolė ir produkcijos kokybė užtikrinama naudojant priešakines gamybos priemones ir technologijas iš Japonijos Vokietijos, Italijos ir JAV rinkos lyderių. Padangos ir gamybos procesas sertifikuoti pagal ISO 9001, GCC, SONCAP, US DOT, ECE, INMETRO.

Įkūrimo metai/šalis: 1994/Kinija

Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, sunkvežimių padangos, padangos komerciniam transportui.


Gamintojo gaminami modeliai: Rw506.
101,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 4 vnt.
C
E
73 dB
  • Dydis: 265/65 R17 112T
  • Sezonas: Žieminės Dygliuojama
  • Pristatymo laikas: 1-2 d.d.
    Prieinamumas: 2 vnt.
111,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 4 vnt.
  • Dydis: 265/65 R17 112T
  • Sezonas: Žieminės Dygliuota
  • Pristatymo laikas: 1-2 d.d.
    Prieinamumas: 4+ vnt.
Prekių 1 / 2 iš 2