JOYROAD
Trumpai apie kompaniją. Padangų prekinis ženklas Joyroad priklauso kompanijai Dongying Zhongyi Rubber Co., Ltd. Tai viena iš sparčiausiai besiplečiančių padangų gamybos ir gumos gaminių įmonių Kinijoje. Ji sėkmingai gamina platų padangų asortimentą, skirtą keleiviniams lengviesiems automobiliams, visureigiams, lengviems sunkvežimiams ir komerciniam transportui bei gumines konvejerių juostas.
 
Joyroad greitai tampa vienu iš ekonominio segmento padangų pardavimo lyderiu daugelyje pasaulio šalių. Tiekdama padangas lengviesiems automobiliams ir komercinės paskirties transportui visuose kontinentuose, Joyroad produkcija kainos ir kokybės santykiu yra patraukli daugeliui vairuotojų.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Pažangi padangų gamybos įranga įsigyta iš JAV ir Vokietijos žinomų kompanijų, radialiniai kordai importuojami iš Italijos gamintojų, o gumos žaliava - iš Malaizijos ir Tailando. Metinės gamybos apimtys - 12 mln. vnt. Turėdama modernų valdymą ir novatoriškus gamybos būdus, nenuostabu, kad kompanija Dongying Zhongyi Rubber tampa vienu populiariausiu ekonominių padangų tiekėju.
 
Įkūrimo metai/šalis: 2004/Kinija
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, dygliuotos padangos, universalios padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, sportinės padangos, SUV padangos, sunkvežimių padangos, komercinės paskirties padangos.

Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0