Jinyu
Trumpai apie kompaniją. Padangų prekinis ženklas Jinyu priklauso kompanijai Jinyu Tire Group Co. Ltd. Įmonė jau kelis dešimtmečius sėkmingai gamina platų padangų asortimentą, skirtą krovininiams automobiliams, priekaboms, treileriams, pramoninės bei komercinės paskirties transportui.
 
Tai vienas stambesnių padangų gamintojų Kinijoje, eksportuojantis produkciją į virš 100-ą šalių 5-iuose pasaulio kontinentuose. Kompanija stipriai orientuota į rinkos ir vairuotojų poreikių patenkinimą, progresyvias padangų gamybos technologijas ir inovacijas bei gaminanti ir platinanti pagirtinos kokybės padangas. Jinyu Tire Group priklauso prekiniai ženklai Jinyu, Golden Road ir Blacklion.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Inovacijų ir didėjančių gamybos apimčių dėka, Jinyu siūlo kokybiškas padangos už patrauklią kainą. Tai puiki alternatyva daugeliui brangių prekinių ženklų. Padangos sertifikuotos pagal CCC, ISO 9001, TS16949, DOT, ECE, INMETRO. Bendrosios metinės gamybos apimtys – 3,5 mln. vnt. padangų.
 
Bendrovės laboratorija išlaikė CNAS atestavimą. Be to, ši kompaniją įeina į Kinijos gamintojų top 500-ą ir Kinijos eksportuotojų top 100-ą bei, savo pasiekimų dėka, yra pelniusi keletą svarbių apdovanojimų: Shandong brand-name products ir Shandong Famous Products.
 
Įkūrimo metai/šalis: 1995/Kinija
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, automobilių padangos, komercinio transporto padangos, sunkvežimių padangos, priekabų padangos, treilerių padangos, sunkiasvorio transporto padangos.

Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0