Haida
Trumpai apie kompaniją. Haida ženklas priklauso koncernui Haida Rubber Group Co., Ltd. Tai stambi kompanija, užsiimant padangų ir gumos pavydžių tyrimais, projektavimu, gamyba ir testavimu. Haida yra didžiausia lengvųjų automobilių padangų ir komercinių automobilių padangų gamintoja vakarų Kinijos regione.
 
Haida padangos yra pigesnės, tačiau ji skiria ypatingą dėmesį važiavimo saugumui ir mažam padangų riedėjimo pasipriešinimui. Geros produktų kokybės dėka, šis prekinis ženklas užsitarnavo pagarbą ir pasitikėjimą ir tarptautinės, ir vietinės rinkos mastu.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. 2012 m Haida atidarė šiuolaikinį tyrimo ir padangų gamybos technologijų vystymo centrą. Gamybos apimtys jau siekia 16 mln. padangų per metus, populiariausi padangų modeliai eksportuojami ir platinami 89 šalyse. Haida užregistravo 16 patentų.
 
Įkūrimo metai/šalis: 19??/Kinija
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos sunkiajam transportui, padangos komerciniam transportui.

Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0