Green Max

Trumpai apie kompaniją. Prekinis ženklas Green Max priklauso kompanijai Shandong Linglong Tire Co., Ltd., kuri įeina į top 20-ką pasaulio didžiausių padangų gamintojų ir top 3-ką Kinijoje. Padangų Green Max gamyba nuolat plečiasi ir kompanija Shandong Linglong Tire siekia patekti į pasaulio padangų gamintojų top 10-ką jau 2020 m. 

Gamintojas glaudžiai bendradarbiauja su General Motors, Ford, Volkswagen, Tata, Tenant-Nissan, Fiat, Hyundai automobilių gamintojais ir ispanų IDIADA Automotive Technology S.A. "Linglong" pavadinimas reiškia "išskirtinis" kinų kalboje, tad bendrovės siekis yra, kad būtent taip vairuotojai apibūdintų Green Max padangas. Shandong Linglong Tire priklauso prekiniai ženklai Linglong, Green Max, Atlas, Infinity ir Leao. Produkcija eksportuojama net į 180 pasaulio valstybių.

Padangų gamybos technologijos ypatumai. Shandong Linglong Tire diegia gamybos strategiją 3 + 3, t .y. 3 šiuolaikinės padangų gamyklos jau pastatytos Kinijoje ir dar 3 planuojamos statyti kitose šalyse. Čia dirba net 12 tūkst. kvalifikuotų darbuotojų. 2018 m. buvo atidaryta nauja gamykla Serbijoje.

Koncernas nuolat tobulina savo gamybos technologijas, plečia asortimentą, diegia inovacijas ir produkcijos kokybės kontrolės sistemas bei ekologiškus sprendimus. Gamintojo padangoms suteikti šie sertifikatai: 3C, ECE, GCC, INMETRO, DOT, SmartWay.

Įkūrimo metai/šalis: 1975/Kinija

Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui.


Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0