Goform
Trumpai apie kompaniją. Prekinis padangų ženklas Goform Tires priklauso kompanijai Shandong Guofeng Rubber Plastic Co., Ltd. Tai perspektyvus padangų gamintojas, jau gerai žinomas Azijos ir pasaulinėse rinkose ir nuolat plečiantis gamybos apimtis. Shandong Guofeng Rubber Plastic savo kredo apibūdina taip - visų pirma kokybė, bet paslauga svarbiausia. Kompanija daug dėmesio ir lėšų skiria aplinką tausojantiems gamybos sprendimams. Shandong Guofeng Rubber per metus pagamina net 12 mln. padangų vienetų.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Goform Tires padangos yra puikios kokybės, turi mažai anglies dvideginio, atitinka aplinkosaugos reikalavimus, betriukšmės, saugios ir patikimos. Shandong Guofeng Rubber Plastic pasižymi pažangiomis padangų mokslinių tyrimų ir plėtros pajėgomis, pažangiomis gamybos technologijomis, bandymų įranga ir specializuota technologija bei kvalifikuota kokybės kontrolės ir valdymo komanda.
 
Padangų gamybos įranga įsigyjama iš vedančių kompanijų Vokietijoje, Italijoje, Korėjoje ir Japonijoje. Gamintojas sertifikuotas pagal ISO/TS16949, ISO9001, CCC, ECE, DOT, INMETRO, SNI ir GCC reikalavimus.
 
Įkūrimo metai/šalis: 1994/Kinija
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui.

Gamintojo gaminami modeliai: Gh18, W766,
86,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 4 vnt.
  • Dydis: 255/50 R19 107T
  • Sezonas: Žieminės
  • Pristatymo laikas: 1-2 d.d.
    Prieinamumas: 4+ vnt.
90,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 4 vnt.
C
B
70 dB
  • Dydis: 275/55 R19 111W
  • Sezonas: Vasarinės
  • Pristatymo laikas: 1-2 d.d.
    Prieinamumas: 2 vnt.
Prekių 1 / 2 iš 2