EUROFROST 6
GISLAVED EURO*FROST 6 - tai vidutinės klasės bedyglės žieminės padangos, skirtos lengvosioms ir padidinto pravažumo transporto priemonėms (SUV/CUV/4WD/4x4/Crossover). Modelis pasižymi pagerintu sukibimu, našumu, valdomumu ir komfortu šaltuoju metų laiku.
 
Pagerintas kryptinis V formos GISLAVED EURO*FROST 6 protektoriaus raštas turi dvi sudvigubintas centrines juostas su smailiakampiais blokais ir banguotomis lamelėmis, gilių zigzaginių griovelių tinklą bei sustiprintus masyvius lenktus pečių blokus. Šis dizaino sprendimas užtikrina pagirtiną kryptinį stabilumą ir valdomumą tiesiame kelyje, lenkiant ir posūkiuose; sukibimą ir našumą ant sniego, ledo, plikšalos ar šlapdribos; sumažina valdymo praradimo ir šoninio slydimo pavojų bei veiksmingai sutrumpina stabdymo kelią net ir prastomis oro sąlygomis.
 
Atnaujintas padangos GISLAVED EURO*FROST 6 protektoriaus dizainas, sustiprintas karkasas ir gumos mišinys su specialiomis priemaišomis laiduoja jos elastingumą, tolygų apkrovų pasiskirstymą, savaiminį griovelių išsivalymą bei pagirtinas eksploatacines savybes, sumažina vibraciją ir triukšmingumą. Rekomenduojamas sprendimas vairuotojams, vertinantiems kainos ir kokybės santykį.
Prekių 1 / 0 iš 0