EURO*FROST 5
GISLAVED EURO*FROST 5 - tai vidutinės klasės bedyglės žieminės padangos, skirtos lengvosioms ir padidinto pravažumo transporto priemonėms (SUV/CUV/4WD/4x4/Crossover). Modelis pasižymi pagerintu sukibimu, ilgaamžiškumu ir komfortu šaltuoju metų laiku.
 
Simetrinis kryptinis V formos GISLAVED EURO*FROST 5 protektoriaus raštas turi dvi centrines juostas su lenktais blokais ir banguotomis lamelėmis, gilių griovelių tinklą bei sustiprintus masyvius pečių blokus. Toks dizaino variantas užtikrina kryptinį stabilumą ir valdomumą tiesiame kelyje, lenkiant ir posūkiuose; sukibimą ir trauką ant sniego, ledo, plikšalos ar šlapdribos; sumažina valdymo praradimo ir šoninio slydimo pavojų bei sutrumpina stabdymo kelią.
 
Optimizuotas padangos GISLAVED EURO*FROST 5 protektoriaus dizainas, sustiprintas karkasas ir gumos mišinys su specialiomis priemaišomis laiduoja jos elastingumą, tolygų apkrovų pasiskirstymą, savaiminį griovelių išsivalymą bei pagirtinas eksploatacines savybes, sumažina vibraciją ir triukšmingumą bei suteikia sklandaus riedėjimo jausmą. Tinkamas sprendimas vairuotojams, vertinantiems kainos ir kokybės santykį.
53,00 €
E
C
71 dB
  • Greitas pristatymas
  • Dydis: 175/70 R13 82T
  • Sezonas: Žieminės
  • Pristatymo laikas: 0-1 d.d.
    Prieinamumas: 4+ vnt.
Prekių 1 / 1 iš 1