Gerutti
Trumpai apie kompaniją. Padangų prekinis ženklas Gerutti priklauso kompanijai Gerutti Tyre Co., Ltd. Įmonė sėkmingai gamina platų padangų asortimentą, skirtą keleiviniams lengviesiems automobiliams, sportinės klasės automobiliams, visureigiams ir komerciniam transportui. Kompanijos padangų pasiūla ir asortimentas kasmet plečiamas ir atnaujinamas, pasitelkiant pažangias projektavimo ir gamybos technologijas.
 
Atsižvelgiant į kasdienius poreikius, kompanija Gerutti siekia suteikti vairuotojui efektyvaus šiuolaikinio vairavimo ir padangų naudojimo patirtį už palankią kainą.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Gerutti padangos atitinka keliamus padangų gamybos reikalavimus ir technines sąlygas, šiuolaikinių technologijų koncepciją bei progresyvius kontrolės metodus. Inovacijų ir didėjančių gamybos apimčių dėka, Gerutti siūlo priimtinos kokybės ekonomines padangas už ypač patrauklią kainą.
 
Įkūrimo metai/šalis: 20XX/Singapūras
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, sunkvežimių padangos, komercinės paskirties padangos, sportinės padangos, SUV padangos.

Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0