Firenza
Trumpai apie kompaniją. Firenza prekinis ženklas priklauso kompanijai Sumo Firenza. Per pastarąjį dešimtmetį Sumo Firenza nuolat vystėsi ir plėtėsi, kurdama patikimo prekinio ženklo įvaizdį. Kompanija gamina ir siūlo platų kokybiškų padangų asortimentą, jos produkcija yra patikima ir novatoriška, atitinkanti koncerno ambicingą tikslą - pateikti rinkai produktą, kuris yra gerbiamas ir paklausus padangų pramonės šakoje bei vartotojų rinkose.
 
Koncernas yra orientuotas į premium klasės padangų rinkos segmentą. Jo vardas tampa visuotinai pripažintu ženklu, užtikrinančiu padangų kokybę, patikimumą ir evoliuciją. Sumo Firenza taip pat priklauso padangų prekiniai ženklai Akina ir Sumo Tire.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Sumo Firenza padangų asortimentas kuriamas ir gaminamas patyrusios inžinierių komandos, tikrų savo srities specialistų, užtikrina nuolatinę prekinio ženklo pažangą. Kompanija nuolat analizuoja naujausias padangų rinkos tendencijas skirtingose šalyse ir kontinentuose. Kasmet plečiamos gamybos apimtys ir Firenza padangų asortimentas.
 
Įkūrimo metai/šalis: 2005/Singapūras
 
Padangos ir asortimentas: vasarines padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos.

Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0