Evergreen
Trumpai apie kompaniją. Prekinis ženklas Evergreen priklauso kompanijai Shandong Jinyu Tire Company. Evergreen padangos - tai aukšta kokybė už patrauklią kainą. Šios padangos gaminamos didelėje šiuolaikinėje gamykloje su puikia padangų kokybės kontrolės sistema. 2015 m. 500 mln. dolerių buvo investuota į pažangią padangų gamybos įrangą ir mokslinių tyrimų ir plėtros įrangą.
 
Gamintojas yra taip užtikrintas siūlomos produkcijos kokybę, kad sutinka pakeisti bet kokią brokuotą padangą, atsiradusią dėl gamybos proceso klaidos ar naudojamų gumos medžiagų. Kompanija siekia patekti į 50-ką didžiausių padangų gamintojų pasaulyje.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Evergreen per metus pagaminama virš 13 mln. padangų. Padangos sertifikuotos pagal CCC, ISO 9001:2000, ISO 17025, TS16949, DOT, ECE, INMETRO. Evergreen padangos gaminamos pagal naujausias technologijas, naudojant geriausias šiuolaikines medžiagas.
 
Įkūrimo metai/šalis: 1995/Kinija
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui.

Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0