ETERNITY
Trumpai apie kompaniją. Pagangų prekinis ženklas Eternity priklauso kompanijai Al Dobowi Company. Bendrovė sėkmingai gamina platų ekonominės klasės padangų asortimentą, skirtą keleiviniams lengviesiems automobiliams, visureigiams, lengviesiems bei sunkiasvoriams sunkvežimiams, krovininiam ir komerciniam transportui. Viso virš 50 padangų modelių ir skirtingų protektorių raštų.
 
Eternity - tai novatoriška technologija gaminamas ir sertifikuotos kokybės padangų asortimentas, o saugus vairavimas yra produktų koncepcijos pagrindas. Saugumas, patikimumas, nuosaiki kaina ir šiuolaikinis dizainas yra šios bendrovės ir jų patyrusių padangų ekspertų prioritetai. Šių pastangų rezultatas - aukštos kokybės produktai už prieinamą kainą.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Eternity kuria, projektuoja ir gamina aukštos kokybės lengvųjų automobilių padangas, sėkmingai taikydama naujus padangų tyrimų metodus bei pažangias technologijas. Visi modeliai gaminami pagal aukščiausius ES standartus ir atitinka būtinus reglamentus.
 
Kompanijoje dirba ilgametę patirtį turintys profesionalūs vadovai, inžinieriai ir darbininkai, išmanantys ir mylintys savo darbą. Kiekviena pagaminta padanga yra kruopštaus projektavimo bei dėmesingumo ir kontrolės gamybos metu rezultatas. Produkcija eksportuojama į daugiau nei į 50 pasaulio šalių 5-uose kontinentuose.
 
Įkūrimo metai/šalis: 1976/Saudo Arabija
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, universalios padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, sportinės padangos, SUV padangos, sunkvežimių padangos, autobusų padangos, komercinės paskirties padangos.

Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0