Effiplus
Trumpai apie kompaniją. Padangų prekinis ženklas Effiplus pliklauso kompanijai Effiplus Tire Ltd. Effiplus padangos gaminamos siekiant sukurti aukščiausios kokybės prekės ženklą labai konkurencingoje pasaulinėje padangų rinkoje. Effiplus Tire nuolat palaiko puikius dalykinius santykius su pasauliniais verslo partneriais ir plečia jų tinklą, kad pateikti vairuotojams geriausią įmanomą produktą – kokybiškas šiuolaikines padangas.
 
Vairuodami Effiplus padangomis, klientai mažiau laika gaišta rūpesčiams kelyje ir skiria daugiau laiko mėgavimuisi kelione ir važiavimo komfortu. Effiplus Tire teigimu, ilgesnė padangų eksploatavimo trukmė ir mažesnės išlaidos vienam kilometrui kelio gali suteikti vairuotojams daugiau naudos ir tausoti aplinką.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Effiplus Tire sėkmingai bedradarbiauja su pažangios padagų įrangos ir autotransporto gamintojais Liebherr, Terex, Sandvik, Atlas Copco, Doosan, JCB, XCMG, Zoomlion, LongKing, New Ocean ir kt. Gamintojas laikosi tvirto įsipareigojimo nuolat tobulėti, plėsti gamybą ir verslą bei reguliariai pristati pasaulinėms rinkoms aukščiausios kokybės padangas. Effiplus produkcija ekposrtuojama į 135 pasaulio šalis.
 
Įkūrimo metai/šalis: 2012/Kinija
 
Padangos ir asortimentas: vasarines padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos.

Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0