Dayton
Trumpai apie kompaniją. Nuo 1988 m Dayton prekinis ženklas priklauso padangų gamybos ir prekybos gigantui Bridgestone Group, kuris valdo visą eilę prekinių ženklų: Bridgestone, Firestone, Fuzion, Seiberling, Uniroyal, Dayton, Supercat, Fireforce. 2015 m. Bridgestone Group buvo pati didžiausia padangų gamintoja pasaulyje.
 
Prekinis ženklas Dayton gerai žinomas žemės ūkio transporto, pramoninio ir komercinio transporto padangų segmentuose. Tai vienas iš pirmųjų gamintojų, pradėjęs bekamerinių ir žemo slėgio padangų serijinę gamybą JAV. Dayton padalinyje JAV dirba apie 2 tūkst. darbuotojų. Nuo 1988 m, Dayton daug dėmesio ir investicijų skiria veiksmingam padangų gamybos taršos mažinimui.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Dayton skiria daug pastangų ir lėšų aplinkosaugos sprendimams, gamybos ir kontrolės įrangos atnaujinimui, žaliavų atliekų kontrolei ir darbuotojų kvalifikacijos tobulinimui. Kaip ir Bridgestone, padangų gamintojas Dayton investuoja į mokslinius tyrimus, technines naujoves ir pažangias gamybos technologijas. Dayton - tai išmanus pasirinkimas vairuotojams, kurie siekia išskirtinio saugumo šlapiame kelyje, ilgaamžiškumo ir puikios kainos.
 
Įkūrimo metai/šalis: 19??/JAV
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, motociklų padangos.

Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0