Daewoo
Trumpai apie kompaniją. Padangų Daewoo Tyres prekinis vardas, kaip galima nuspėti iš pavadinimo, priklauso stambiam pasaulinio masto koncernui Daewoo International Corp. Pirmoji gamybos linija sėkmingai paleista Kinijoje 2005 m. bendradarbiaujant su patyrusiu padangų gamintoju Triangle Group Co. Ltd.
 
Šiuo metu Daewoo Tyres prioritetinės yra Š. Amerikos ir Europos šalių rinkos. Daewoo gamina ir platina produkcija tradiciniams padangų segmentams - lengvųjų automobilių padangos, mažo ir vidutinio tonažo sunkvežimių padangos, komercinio transporto padangos, padangos visureigiams ir kt.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Padangos Daewoo Tyres užtikrina puikų našumą ir visišką saugumą bet kokiomis vairavimo sąlygomis visais metų laikais. Daewoo yra puikus naujovių ir progresyvių technologijų derinys, padangos gaminamos naudojant specifinį protektoriaus mišinį, todėl jos bekompromisiškai išlaiko savo parametrus ir charakteristikas bet kokiomis atmosferos sąlygomis.
 
Įkūrimo metai/šalis: 2009/P. Korėja
 
Padangos ir asortimentas: vasarines padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui.

Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0