Constancy
Trumpai apie kompaniją. Padangų prekinis ženklas Constancy priklauso kompanijai Weifang Yuelong Rubber Co., Ltd. Gamintojui dirba 3,5 tūkst. darbuotojų, bendras gamyklų ir admistracinių patalpų plotas 350 tūkst. kv. m, o per metus pagaminama virš 12 mln. padangų.
Yuelong Rubber padangos eksportuojamos į Europą, Australiją, Š. Ameriką, Artimuosius Rytus, Pietryčių Aziją, Afriką ir kitas šalis bei regionus. Kompanijai priklauso prekiniai ženklai Constancy, Grenlander, Ilink, Aonaite ir Wosidun.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Turėdama gerai parengtą kompanijos valdymo ir gamybos technologijų profesionalų komandą, Weifang Yuelong Rubber sukūrė ir ištobulino vidinę kokybės vadybos sistemą bei rinkodaros tinklą, bei įsigijo ultra šiuolaikišką padangų gamybos ir patikros įrangą.
 
Pagrindinės gamybos priemonės ir testavimo įrangą įsigyta iš lyderiaujaunčių šio profilio kompanijų Japonijoje, Vokietijoje ir JAV. Padangos sertifikuotos pagal ISO 9001, ISO 2000, CCC, DOT, ECE, INMETRO.
 
Įkūrimo metai/šalis: 1986/Kinija
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui.

Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0