Compasal
Trumpai apie kompaniją. Padangų prekinis ženklas Compasal priklauso kompanijai Compasal Tire Co. Limited. Tai vienas didžiausių Kinijos padangų gamintojų. Compasal Tire turi 3 gamyklas ir 6 distribucinius sandėlius, kurių bendras plotas yra išties įspūdingas – 750 tūkst. kv. metrų. Turėdama aukštą produkcijos kokybę, konkurencingą kainą ir puikų aptarnavimą, Compasal Tire Co. Limited. yra viena iš geriausių padangų tiekėjų ir verslo partnerių Kinijoje.
Pagrindinė gamybos specializacija – radialinės padangos sunkvežimiams, autobusams, lengviesiems automobiliams ir padidinto pravažumo transportui. Per metus pagaminama 22 mln. Padangų, kompanijoje dirba 2 tūkst. darbuotojų.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Compasal padangos gaminamos ir testuojamos aukščiausios kokybės pažangia įranga iš Vokietijos, Olandijos, Japonijos ir Kinijos. Compasal produkcija sertifikuotos pagal DOT, ECE, E-MARK, New Lable, SONCAP, GCC, INMETRO, CCC, Smartway, ISO9001, ISO/TS16949.
 
Įkūrimo metai/šalis: 2014/Kinija
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, autobusų padangos, sunkvežimių padangos, padangos žemės ūkio transportui.

Gamintojo gaminami modeliai: Ice blazer 2, Ice blazer 1.
Prekių 1 / 0 iš 0