CHENGSHAN
Trumpai apie kompaniją. Padangų prekinis ženklas Chengshan priklauso kompanijai Cooper Chengshan Tire (Shangdong) Co., Ltd., kuri, savo ruožtu, pavaldi Chengshan Group. Tai viena pirmaujančių padangų gamybos įmonių Kinijoje, sėkmingai bendradarbiaujanti su gamintoju Cooper Tires. Jos vadovų ir komandos prioritetas – šiuolaikinės padangos už patrauklią kainą, gausi pasiūla ir nepriekaištingas klientų aptarnavimas.
 
Įmonė sėkmingai gamina platų padangų asortimentą, skirtą keleiviniams lengviesiems automobiliams, visureigiams, sunkvežimiams, vilkikams bei komercinėms transporto priemonėms, žemės ūkio ir agrotechnikos transportui. Gamintojas sėkmingai eksportuoja savo produkciją į Europą, Š. Ameriką, P. Ameriką, Pietryčių Aziją, Afriką ir Vidurio Rytų valstybes, viso virš 100 pasaulio šalių.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Chengshan gamina patrauklios kainos padangas, naudojant šiuolaikiškas technologijas ir pažangią gamybos įrangą. Chengshan padangos ir jų gamybos valdymas sertifikuotos pagal ISO9001, ISO16949, QS9000, INMETRO, CCC, ECE, US DOT, GCC/GSO. Savo pasiekimų dėka, kompanija apdovanota prizais China Famous Brand ir No. 1 Quality and Credit Brand.
 
Įkūrimo metai/šalis: 1976/Kinija
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, dygliuotos padangos, universalios padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, sportinės padangos, SUV padangos, sunkvežimių padangos, komercinės paskirties padangos, vilkikų padangos, žemės ūkio technikos padangos, traktorių padangos, agrotechnikos padangos.

Gamintojo gaminami modeliai: Csc902.
93,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 4 vnt.
  • Dydis: 225/55 R17C 109/107H
  • Sezonas: Žieminės
  • Pristatymo laikas: 1-2 d.d.
    Prieinamumas: 4+ vnt.
Prekių 1 / 1 iš 1