Autogrip
Trumpai apie kompaniją. Autogrip yra vienas naujesnių prekinių ženklų Kinijoje ir pasaulinėje rinkoje, priklausantis stambiam koncernui Qingdao Fullrun Tyres. Gamintojas turi net 30 patentų ir virš 10 sėkmingų padangų modelių, sėkmingai platinamų Kinijoje ir užsienyje.
 
Kompanija yra pasirašiusi virš 300 bendradarbiavimo sutarčių su užsienio gamintojais, žaliavų ir įrangos tiekėjais bei padangų platintojais. Jai taip pat priklauso prekiniai ženklai Fullrun, Fullway, Adereneza, Nature, Autogrip, Versatyre.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Per metus pagaminama virš 11 mln. padangų. Nuo 2005 m. net 90 proc. produkcijos yra eksportuojama į virš 100 pasaulio šalių. Padangos sertifikuotos pagal ISO, CCC, ECE, DOT, GCC, SMART WAY, EU Label, NOM.
 
Įkūrimo metai/šalis: 2003/Kinija
 
Padangos ir asortimentas: vasarines padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos.

Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0