ALLIANCE

Trumpai apie kompaniją. Padangų prekinis ženklas Alliance priklauso kompanijų grupei Alliance Tire Group (ATG), kuri, savo ruožtu, valdoma japonų koncerno The Yokohama Rubber Co. Ltd.

ATG yra vienas žinomiausių pramoninio ir sunkiasvorio transporto bei žemės ūkio transporto padangų gamintojų pasaulinėje rinkoje, sėkmingai platinantis savo produkciją virš 120 šalių 6 kontinentuose. Kompanijai priklauso padangų prekiniai ženklai Alliance, Galaxy ir Primex. 2017 m. prekybos apyvarta siekė net 575 mln. JAV dolerių.

Padangų gamybos technologijos ypatumai. Alliance ženklo padangos gaminamos net virš 1000 specializuotų transporto priemonių, projektavimo ir gamybos procesuose taikant priešakines padangų gamybos technologijas, protektorių raštus ir inovacijas. Tai vienos iš ilgaamžiškiausių ir patvariausių padangų savo rinkos segmente. ATG turi 3 šiuolaikines gamyklas bei 3 testavimo centrus Izraelyje, JAV ir Indijoje.

Įkūrimo metai/šalis: 1992/Izraelis

Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, visureigių padangos, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, sunkvežimių padangos, žemės ūkio transporto padangos, miškų ūkio transporto padangos, sandėlių pakelėjų padangos, angliakasybos transporto padangos.


Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0