Aeolus
Trumpai apie kompaniją. Padangų prekinis ženklas Aeolus priklauso kompanijai Aeolus Tires Co., Ltd. Daugiametė patirtis ir žinios apie padangų gamybos subtilybes suteikia Aeolus pranašumą ir aiškų supratimą apie platintojų, vairuotojų ir padangų rinkos poreikius.
 
Gamintojas nuolat tiria rinką, kad užtikrintų geriausią padangų kokybę, teisingą modelių pasirinkimą ir priimtiną kainą vairuotojams visame pasaulyje. Kompanija Aeolus Tires Co., Ltd. užima 23-ą vietą didžiausių padangų gamintojų sąraše. Produkcija eksportuojama net į 116 pasaulio valstybių 5 kontinentuose.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Patirtis, pasišventimas, nuoseklumas, prieiga prie pasaulinių gamtos išteklių - daroma viskas, kad Aeolus pirkėjas gautų kokybišką ir patikimą produktą. Aeolus Tires padangos sertifikuotos pagal ISO 9001, ISO 9002, ISO 14001, DOT, EEK.
 
Įkūrimo metai/šalis: 1965/Kinija
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui.

Gamintojo gaminami modeliai:
Prekių 1 / 0 iš 0