WINRUN MAXCLAW A/T 205/70 R15 96T

Pagrindinis WINRUN MAXCLAW A/T 205/70 R15 96T
WINRUN MAXCLAW A/T 205/70 R15 96T

WINRUN MAXCLAW A/T 205/70 R15 96T

53,00 €
Nemokamas pristatymas, jei apmokėjimą atliksite bankiniu pavedimu

Prieinamumas: 4 vnt.

Prekės kodas: 138625

Pristatymo laikas: 1-3 d.d.

Plotis: 205

Degalų sąnaudos: C

Aukštis: 70

Sukibimas su šlapia kelio danga: B

Skersmuo: R15

Triukšmingumas (dB): 71

Sezoniškumas: Universalios

Triukšmingumo lygis: 2

Gamintojas: Winrun

Būklė: Naujos

Apkrovos indeksas: 96

Paskirtis: Automobiliams

Greičio indeksas: T

C
B
71 dB
+

Trumpai apie kompaniją. Prekinis padangų ženklas Winrun priklauso kompanijai Winrun Tyre Co., Ltd. Gamintojas tiki, kad skirtingų rinkų žmonės turi skirtingą mąstymą, todėl Winrun Tyre, kurdama naujų padangų pavyzdžius, dirba kartu su prekybos agentais ir klientais. Taip užtikrinamas padangų modelių projektavimas, gamyba ir testavimas, veiksmingai patenkinantis daugumą specifinių regiono ar šalies rinkos reikalavimų.
Kompanijai priklauso padangų prekiniai ženklai Winrun ir Roadclaw. Kiekvienas ženklas gaminamas tikslinėms rinkoms ir paskirčiai.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Winrun daug dėmesio ir pastangų skiria tyrimams, padangų gamybos tobulinimui ir vystymui, inovacijoms ir klientų aptarnavimui. Šios padangos sukurtos ir pagamintos siekiant ne tik pilnai patenkinti, bet ir viršyti šiandienos vairavimo poreikius ir lūkesčius.
 
Įkūrimo metai/šalis: 2000/Kinija
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui.

SUSIJUSIOS PREKĖS