Triangle Protract 175/60 R15 81H

Pagrindinis Triangle Protract 175/60 R15 81H
Triangle Protract 175/60 R15 81H

Triangle Protract 175/60 R15 81H

29,00 €
Nemokamas pristatymas, jei apmokėjimą atliksite bankiniu pavedimu

Prieinamumas: 4+ vnt.

Prekės kodas: 111456

Pristatymo laikas: 1-3 d.d.

Plotis: 175

Degalų sąnaudos: E

Aukštis: 60

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Skersmuo: R15

Triukšmingumas (dB): 70

Sezoniškumas: Vasarinės

Triukšmingumo lygis: 2

Gamintojas: Triangle

Būklė: Naujos

Apkrovos indeksas: 81

Paskirtis: Automobiliams

Greičio indeksas: H

E
C
70 dB
+

Trumpai apie kompaniją. Triangle padangų prekinis ženklas priklausė kompanijai Shandong Tire Factory, kuri 2001 m. buvo perregistruota Triangle Tire Co. Ltd. vardu. Tai vienas iš Kinijos padangų gamybos lyderių, kuris gerai žinomas pasaulinėje rinkoje.
Gamintojo asortimente yra komercinių automobilių padangos, lengvųjų automobilių padangos, radialinės padangos bei Jumbo OTR padangos ir kt. Tai aukštos kokybės, novatoriškos padangos konkurencingomis kainomis. Siekdama toliau sėkmingai plėsti verslą, 2016 m. kompanija atidarė atstovybę JAV - Triangle Tire USA. Šiuo metu Triangle Tire pagamina net 25 mln. padangų vienetų per metus ir eksportuoja jas į 180 pasaulio valstybių.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Triangle Tire Co. Ltd. nuolat diegia padangų gamybos technologijų naujoves, atlieka mokslinius tyrimus, tobulina projektavimo, gamybos ir rinkodaros procesus, siekdama veiksmingai patenkinti vairuotojų poreikius visame pasaulyje. Gamintojas, kaip Kinijos nacionalinės padangų technologijos pirmtakas ir lyderis, turi milžinišką užsienio ir šalies vidaus patentų portfelį. Triangle yra viena iš gamybos kompanijų, kuri dalyvauja nustatant techninius nacionalinės padangų pramonės standartus Kinijoje.
 
Įkūrimo metai/šalis: 1976/Kinija
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos.

SUSIJUSIOS PREKĖS