Pagrindinis

Sonny WOT18 ICE 185/65 R15 88T

Sonny WOT18 ICE 185/65 R15 88T

Sonny WOT18 ICE 185/65 R15 88T

Prieinamumas: 0 vnt.

34,00 €
Nemokamas pristatymas, jei apmokėjimą atliksite bankiniu pavedimu

Prekės kodas: 112179

Pristatymo laikas: d.d.

Plotis: 185

Aukštis: 65

Skersmuo: R15

Sezoniškumas: Žieminės

Apkrovos indeksas: 88

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

Dygliavimas: Dygliuojama

Gamintojas: Sonny

Greičio indeksas: T

Trumpai apie kompaniją. Sonny Tyres yra vienas iš sparčiai augančių padangų gamintojų Azijoje. Prekinis ženklas Sonny, kaip Zeta, Pace, Toledo, Maxtrek, Basoon, Kapsen, priklauso koncernui SD-International. Kompanija sparčiai plečiasi, jau atidarytos atstovybės JK, Prancūzijoje, JAV, Argentinoje, Indijoje, JAE, Kinijoje. SD-International glaudžiai bendradarbiauja su padangų rinkos lyderiais Bridgestone ir Goodyear. Produkcija eksportuojama į 75 pasaulio šalis. Tai ekonominės klasės aukštos kokybės padangos už daugumai vairuotojų priimtiną kainą.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. SD-International glaudžiai bendradarbiauja su kitais padangų gamintojais, dalinasi patirtimi bei pažangiomis technologijomis. Tai užtikrina aukščiausius padangų gamybos standartus ir verslo plėtrą. Sonny Tyres padangos sertifikuotos pagal DOT, ECE/S.
 
Įkūrimo metai/šalis: 2002/Kinija
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui.