Pagrindinis

NORRSKEN ICE RAZOR 225/45 R17 92H

NORRSKEN ICE RAZOR 225/45 R17 92H

NORRSKEN ICE RAZOR 225/45 R17 92H

Prieinamumas: 0 vnt.

52,00 €
Nemokamas pristatymas nuo 4 vnt.

Prekės kodas: 317137

Pristatymo laikas: d.d.

Plotis: 225

Aukštis: 45

Skersmuo: R17

Sezoniškumas: Žieminės

Apkrovos indeksas: 92

Būklė: Restauruotos

Paskirtis: Automobiliams

Dygliavimas: Dygliuojama

Gamintojas: NORRSKEN

Greičio indeksas: H

Trumpai apie kompaniją. Padangų prekinis ženklas NORRSKEN priklauso kompanijai Latakko Holding, turinti atstovybes Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Lattako sėkmingai dirba Baltijos šalių rinkoje jau virš 20 metų, siūlydama savo klientams gausų 60 padangų gamintojų asortimentą, ratlankius, akumuliatorius, tepalus ir kt. NORRSKEN pirmasis padangų modelis Ice Razor buvo pristatytos Vokietijoje parodoje The Tire Cologne dar 2018 m.

Padangų gamybos technologijos ypatumai. Padangos Ice Razor, pasižyminčios agresyviu V tipo kryptiniu protektoriaus raštu, sukurtos drąsiai važiuoti ant apledėjusių ir snieguotų paviršių. Padangų gamybai naudojami aukščiausios klasės karkasai. Plati centrinė briauna ir stabilūs atraminiai pečių blokai su zigzago formos šoniniais grioveliais užtikrina puikų sukibimą su ledu ir sniegu.

Skirtos visų tipų keleiviniams automobiliams, visureigiams ir komercinėms transporto priemonėms. Galite rinktis dygliuotas ir nedygliuotas padangas 15", 16" ir 17" dydžio. Modelis Ice Razor pagamintas laikantis ECE standartų bei turi Vokietijos patikros sertifikatą TÜV SÜD. Net 80 proc. padangų perdirbama ir panaudojama pakartotinai.

Įkūrimo metai/šalis: 1995/Latvia

Padangos ir asortimentas: žieminės padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui.