MAXXIS AT-771 Bravo 265/75 R16 116T

Pagrindinis MAXXIS AT-771 Bravo 265/75 R16 116T
MAXXIS AT-771 Bravo 265/75 R16 116T

MAXXIS AT-771 Bravo 265/75 R16 116T

135,00 €
Nemokamas pristatymas, jei apmokėjimą atliksite bankiniu pavedimu

Prieinamumas: 4+ vnt.

Prekės kodas: 139279

Pristatymo laikas: 1-3 d.d.

Plotis: 265

Degalų sąnaudos: E

Aukštis: 75

Sukibimas su šlapia kelio danga: E

Skersmuo: R16

Triukšmingumas (dB): 71

Sezoniškumas: Universalios

Triukšmingumo lygis: 2

Gamintojas: Maxxis

Būklė: Naujos

Apkrovos indeksas: 116

Paskirtis: Automobiliams

Greičio indeksas: T

E
E
71 dB
+

Trumpai apie kompaniją. Prekinis padangų ženklas Maxxis priklauso kompanijai Maxxis International. Kompanijos vizija - tapti gerbiama pasaulinės klasės padangų gamybos kompanija, sukurti pasaulinį prekės ženklo Maxxis gerą vardą ir populiarumą bei užsitarnauti klientų lojalumą. Gamintojas siekia gaminti ir tiekti aukščiausios kokybės gumos produktus ir užtikrinti nepriekaištingą klientų aptarnavimą bei įsigyti klientus visam gyvenimui.
Maxxis ženklas pripažįstamas aukščiausios kokybės padangų simboliu tarptautiniu mastu. Kompanija dirba tokiuose padangų segmentuose kaip lengvieji automobiliai, sunkvežimiai, visų tipų motociklai, visų tipų dviračiai, lenktyniniai kartingai, priekabos bei vejos ir sodo mechanizmų padangos.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Visais Maxxis verslo aspektais yra priimtinas tik vienas standartas - geriausias. O geriausias visada gali būti dar geresnis. Kokybiškų produktų ir paslaugų teikimas yra kiekvieno Maxxis darbuotojo atsakomybė. Maxxis padangų kokybės siekimas skatina sutelkti dėmesį į nuolatinį tobulėjimą, kompetenciją ir konkurencingumą. Gamintojas nuolat investuoja į savo ateitį per personalo mokymą bei gamybos ir valdymo sprendimų inovacijas.
 
Įkūrimo metai/šalis: 19??/JAV
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos, motociklų padangos, motorolerių padangos, autobusų padangos, priekabų padangos.

SUSIJUSIOS PREKĖS