Pagrindinis

General Altimax Comfort 135/80 R13 70T

Akcija
General Altimax Comfort 135/80 R13 70T

General Altimax Comfort 135/80 R13 70T

Prieinamumas: 4+ vnt.

43,00 € 50,00 €

Prekės kodas: 108591

Pristatymo laikas: 5 d.d.

Plotis: 135

Aukštis: 80

Skersmuo: R13

Sezoniškumas: Vasarinės

Gamintojas: General

Apkrovos indeksas: 70

Greičio indeksas: T

Degalų sąnaudos: E

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Triukšmingumas (dB): 70

Triukšmingumo lygis: 2

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

E
C
70 dB

GENERAL ALTIMAX COMFORT - tai vidutinės klasės vasarinės padangos, skirtos lengvosioms transporto priemonėms. Modelis pasižymi pagerintu stabilumu, ekonomiškumu ir ilgaamžiškumu šiltuoju metų laiku.
Naujos kartos nesimetrinis GENERAL ALTIMAX COMFORT protektoriaus raštas turi tris skirtingas centrines juostas su aštriabriauniais blokais ir įpjovomis, gilių zigzaginių griovelių tinklą bei sustiprintus pečių blokus. Drenažiniai grioveliai savalaikiai pašalina paviršinį vandenį ir minimizuoja slydimo ar valdymo praradimo pavojų bei veiksmingai sutrumpina stabdymo kelią net ir prastose oro sąlygose. Smailėjantys blokai centrinėje dalyje užtikrina pagirtina kryptinį stabilumą, sukibimą ir valdomumą tiesiame kelyje, posūkiuose ar lenkiant.
Naujoviškas modelio GENERAL ALTIMAX COMFORT gumos mišinys su specialiais priedais bei sustiprintas karkasas laiduoja pagirtinas eksploatacines savybes net ir esant nuolatinėms apkrovoms, mažesnį riedėjimo pasipriešinimą, kuro ekonomiją ir ilgą tarnavimo trukmę. Modelis turi šiuolaikines saugaus vairavimo padangos būsenos indikacijos funkcijas VAI ir RTM.

Trumpai apie kompaniją. General Tire - tai padangų gamybos inovacija, besitęsianti virš 100 m. Kompanija startavo kaip vienas didžiausių ir perspektyviausių krovininio ir sunkiojo transporto padangų gamintojų JAV. Vėlesniais metais sėkmingai išsiplėtė kituose padangų rinkos segmentuose. 1955 m. General Tire tapo nuolatinė padangų tiekėja kompanijai General Motors Corp. Nuo 1987 m. ji priklauso Continental AG gigantui. 2000 m. kompanijos pavadinimas General Tire perregistruotas į Continental Tire North America, Inc.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. General Tire - tai nuolatinės inžinerinės ir technologinės inovacijos, gamybos pajėgumų plėtra ir verslo diversifikacija. Kompanija glaudžiai bendradarbiauja su kitais padangų gamintojais, dalinasi patirtimi bei pažangiomis technologijomis.
Įkūrimo metai/šalis: 1915/JAV
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos sunkiajam transportui, padangos komerciniam ir žemės ūkio transportui.