Pagrindinis

FORTUNA WINTER 145/65 R15 72T

FORTUNA WINTER 145/65 R15 72T

FORTUNA WINTER 145/65 R15 72T

Prieinamumas: 4+ vnt.

45,00 €

Prekės kodas: 195180

Pristatymo laikas: 1-2 d.d.

Plotis: 145

Aukštis: 65

Skersmuo: R15

Sezoniškumas: Žieminės

Gamintojas: Fortuna

Apkrovos indeksas: 72

Greičio indeksas: T

Degalų sąnaudos: E

Sukibimas su šlapia kelio danga: E

Triukšmingumas (dB): 71

Triukšmingumo lygis: 2

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

E
E
71 dB

FORTUNA WINTER - tai ekonominės klasės bedyglės žieminės padangos, skirtos lengvosioms transporto priemonėms. Modelis pasižymi pagerintu stabilumu, sukibimu ir pravažumu šaltuoju metų laiku.
Simetrinis FORTUNA WINTER protektoriaus raštas turi dvi centrines juostas su skirtingais aštriabriauniais blokais ir banguotomis lamelėmis, gilių zigzaginių drenažinių griovelių tinklą bei sustiprintus pečių blokus. Šis dizaino sprendimas užtikrina reikiamą kryptinį stabilumą tiesiame kelyje, posūkiuose ir dinaminių manevrų metu; sukibimą ir pravažumą ant sniego, plikšalos ar šlapdribos bei sumažina valdymo praradimo, šoninio slydimo pavojų ir stabdymo kelią.
Sustiprintas padangos FORTUNA WINTER karkasas ir gumos mišinys su specialių junginių priemaišomis laiduoja pakankamą elastingumą, tolygų apkrovų pasiskirstymą ir tinkamas eksploatacines savybes, o protektorius dėvisi lėčiau ir tolygiai. Rekomenduojamas sprendimas taupiems vairuotojams, turintiems ekonominį biudžetą.

Trumpai apie kompaniją. Prekinis ženklas Fortuna priklauso kompanijai Cooper Tires. Cooper Tires sėkmės pradžia prasidėjo nuo padangų remonto rinkinių ir padangų cemento gamybos. Kompanija augo ir plėtėsi ir 1926 m. įsigijo The Giant Tire & Rubber Company bei persikėlė į Ohio valstiją. Tada buvo sukurtas Cooper Tires šūkis - gera prekė, gerai parduota už gerą kainą.
Šiandien kompanija turi net 60 gamyklų 13-oje pasaulio šalių, kur dirba daugiau nei 20 tūkst. darbuotojų. Padangos eksportuojamos į 150 valstybių. Cooper Tires užima 11-ą vietą pasaulyje pagal gamybos ir pardavimo apimtis. Kompanija nuolat remia auto sporto varžybas ir ledo ritulio komandas JAV ir Kanadoje. Šiam gamintojui priklauso padangų ženklai Avon, Cooper, Dean, Eldorado, Mastercraft, Mentor, Starfire, Definity, Roadmaster, Mickey Thompson, Dick Cepek, Chengshan, Austone, Fortuna, Hercules ir Ironman.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Ilgaamžiškumas ir sauga - du kertiniai Cooper Tires filosofijos ir gamybos kriterijai gaminant Fortuna. 2014 m. JAV įsteigtas Cooper Tires pasaulinio lygio techninis centras bei mokslo ir technologijų centras. Čia nuolat tobulindamos padangos ir gamybos technologijos, atliekami gumos pavyzdžių bandymai ir ridos testai.
Įkūrimo metai/šalis: 1914/JAV
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, SUV padangos, padangos komerciniam transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos.