FEDERAL Himalaya SUV 285/50 R20 116T

Pagrindinis FEDERAL Himalaya SUV 285/50 R20 116T
FEDERAL Himalaya SUV 285/50 R20 116T

FEDERAL Himalaya SUV 285/50 R20 116T

148,00 €
Nemokamas pristatymas, jei apmokėjimą atliksite bankiniu pavedimu

Prieinamumas: 4+ vnt.

Prekės kodas: 138482

Pristatymo laikas: 1-3 d.d.

Plotis: 285

Būklė: Naujos

Aukštis: 50

Paskirtis: Automobiliams

Skersmuo: R20

Dygliavimas: Dygliuota

Sezoniškumas: Žieminės

Gamintojas: Federal

Apkrovos indeksas: 116

Greičio indeksas: T

+

Trumpai apie kompaniją. Federal Tires yra viena iš didžiausių ir svarbiausių korporacijų Taivane. Gamintojas yra plačiai žinomas visame pasaulyje, ypač JAV, Japonijoje ir Australijoje, už savo nuopelnus motociklų ir lenktyninių automobilių padangų rinkose. Kompanija Federal Tires nuolat plečia gamybos apimtis ir skverbiasi pasaulinę padangų rinką, siūlydama priimtiną prekių kainą, puikų našumą ir didelį patikimumą.
Esminis kokybinis šuolis ir finansinė verslo sėkmė pasiekta glaudžiai bendradarbiaujant su Bridgestone Corporation ir Sumitomo Rubber Industries (Dunlop Tires). Šiandien Federal Tires eksportuoja produkciją į daugiau nei 70 pasaulio valstybių.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Federal Tires specializuojasi lengvųjų, visureigių, sportinių bei komercinių automobilių padangų gamyboje ir platinime. Nors šio gamintojo padangos priskiriamos ekonominiam segmentui, tačiau jos nepriekaištingai atitinka aukščiausius techninius padangų gamybos ir kokybės reikalavimus.
 
Įkūrimo metai/šalis: 1954/Taivanas
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos, motociklų padangos.

SUSIJUSIOS PREKĖS