Falken EUROALL SEASON AS200 175/60 R16 82H

Pagrindinis Falken EUROALL SEASON AS200 175/60 R16 82H
Falken EUROALL SEASON AS200 175/60 R16 82H

Falken EUROALL SEASON AS200 175/60 R16 82H

77,00 €
Nemokamas pristatymas, jei apmokėjimą atliksite bankiniu pavedimu

Prieinamumas: 4 vnt.

Prekės kodas: 115204

Pristatymo laikas: 1-3 d.d.

Plotis: 175

Degalų sąnaudos: F

Aukštis: 60

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Skersmuo: R16

Triukšmingumas (dB): 71

Sezoniškumas: Universalios

Triukšmingumo lygis: 2

Gamintojas: Falken

Būklė: Naujos

Apkrovos indeksas: 82

Paskirtis: Automobiliams

Greičio indeksas: H

F
C
71 dB
+

Trumpai apie kompaniją. Nesvarbu, ar vairuojate lengvąjį automobilį, mikroautobusą, visureigį ar sunkvežimį, Falken Tires turi padangas, tiksliai atitinkančias Jūsų poreikius. Falken Tires kokybė ir patikimumas išbandytas ir patikrintas gatvėse, auto sporto trekuose bei prasto pravažumo keliuose visomis vairavimo sąlygomis.
Gamintojas ypač aktyvus ir sėkmingas sporto lenktynių padangų rinkoje. Pasirinkdami Falken ženklą, pasirenkate gamintojo patirtį ir padangų ilgaamžiškumą. Falken Tires priklauso koncernui Sumitomo Rubber Industries. Gamintojui Sumitomo priklauso padangų prekiniai ženklai, Falken, Sumitomo, Multi-Mile, Sigma, Cordovan, Vanderbilt, Ohtsu.
 
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Laikui bėgant, moto sporto padangų reikalavimai ir iššūkiai suformavo Falken aukščiausios kokybės padangų technologinę raidą ir tradicijas. Progresyvi ir sisteminga gausių duomenų analizė ir patirtis, sukaupta automobilių varžybose, užtikrina nuolatinį efektyvių padangų gamybos naujovių diegimą per trumpiausią laiką.
 
Įkūrimo metai/šalis: 1983/Japonija
 
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos.

SUSIJUSIOS PREKĖS