Pagrindinis

Bridgestone B250 175/60 R16 82H

Bridgestone B250 175/60 R16 82H

Bridgestone B250 175/60 R16 82H

Prieinamumas: 4+ vnt.

42,00 €

Prekės kodas: 115203

Pristatymo laikas: 1-2 d.d.

Plotis: 175

Aukštis: 60

Skersmuo: R16

Sezoniškumas: Vasarinės

Gamintojas: Bridgestone

Apkrovos indeksas: 82

Greičio indeksas: H

Degalų sąnaudos: C

Sukibimas su šlapia kelio danga: C

Triukšmingumas (dB): 68

Triukšmingumo lygis: 1

Būklė: Naujos

Paskirtis: Automobiliams

C
C
68 dB

BRIDGESTONE B250 - tai vasarinė simetrinė padanga, skirta lengvosioms transporto priemonėms. Modelis
pasižymi išskirtine kokybe, patikimumu ir ekologiškumu šiltuoju metų laiku.Padanga B250 priskiriama komforto
modelių kategorijai. Inovatyvios Silent CA technologijos ir protektoriaus rašto dėka, padanga užtikrina sklandų,
tolygų ir mažatriukšmį važiavimą tiek sausame, tiek ir šlapiame kelyje. Be to, modelis turi ypač mažą riedėjimo
pasipriešinimą, nedideles kuro sąnaudas ir CO2 emisiją.Padangos BRIDGESTONE B250 patikimumas ir
ilgaamžiškumas yra legendinis. Tokios savybės pasiektos nuolat atliekant mokslinius tyrimus ir testus, diegiant
inovacijas bei visapusiškai kontroliuojant gamybos ciklą. Protektorius dėvisi lėtai ir tolygiai, tad padanga
ištikimai Jums tarnaus keletą sezonų.

Trumpai apie kompaniją. Žodis Bridgestone kilęs iš japoniškojo ishibashi, reiškiančio akmens tiltas, t, y. bridge stone. Kompanijos originalus pavadinimas - Kabushiki-gaisha Burijisuton, kurį užregistravo jos pirmasis savininkas ir įkurėjas Shojiro Ishibashi. Anot Bridgestone vadovų, kompanijos siekis ir svajonė yra tapti tikrai pasauline kompanija ir sukurti Bridgestone kaip neginčijamą pasaulio nr. 1 prekinį ženklą - tiek pavadinimu, tiek ir produkcija. Visuomenės poreikių aptarnavimas gaminant ir tiekiant aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas, tai pagrindiniai Bridgestone prioritetai.
Bridgestone - tai nepriekaištingas aptarnavimas, produktų ir technologijų kokybė, pagarba vietinėms kultūroms ir vertybėms, įstatymų ir reikalavimų laikymasis bei aplinkosauga šalyse, kuriose vystoma veikla Nuo 1963 m. Bridgstone aktyviai dalyvauja kaip padangų tiekėjas sporto lenktynėse Formulė 1, Moto GP, IndyCar, Le Man 24. 1988 m. Bridgestone įsigijo kompaniją Firestone Tire and Rubber Company.
Šiandien Bridgestone Group turi 144 tūks. darbuotojų, 141 gamyklą 24 pasaulio valstybėse, padangos eksportuojamos į 150 šalių. 2015 m. kompanija buvo pati didžiausia padangų gamintoja pasaulyje. Šiam legendiniam gamintojui priklauso padangų ženklai Bridgestone, Firestone, Fuzion, Seiberling, Uniroyal, Dayton, Supercat, Fireforce.
Padangų gamybos technologijos ypatumai. Bridgestone gamina nepriekaištingos kokybės padangas lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams, autobusams, statybos ir kalnakasybos mašinoms, pramoninėms mašinoms, žemės ūkio mašinoms, lėktuvams, motociklams, motoroleriams ir kt.
Įkūrimo metai/šalis: 1931/Japonija
Padangos ir asortimentas: vasarinės padangos, žieminės padangos, universalios padangos, dygliuotos padangos, automobilių padangos, padangos visureigiams, padangos komerciniam transportui, padangos žemės ūkio transportui, prabangių automobilių padangos, sportinės padangos, sportinių automobilių padangos, motociklų padangos, orlaivių padangos, motorolerių padangos, autobusų padangos.